|   
Skip Navigation Links
ANA SAYFA
MAĞAZA
KURUMSALExpand KURUMSAL
ÜRÜNLER
MULTİMEDYAExpand MULTİMEDYA
İLETİŞİMExpand İLETİŞİM

Online İşlemler

Beni Hatırla Şifremi Unuttum Uye Ol

 

Yurtdışı Tuzlu Fıstık Paketi
Ürün Bilgisi

Ürün Kodu :
Birim Fiyatı : 101,85 TL
KDV Dahil : 110,00 TL
Bulunduğu Şehir : Gaziantep

Ürün Seçenekleri

Ürün Gramajı ve Paketleme Türü Miktar
Tanım :

1'er kilogramlık Tuzlu Fıstık

(Eğer 500'er gramlık paketler olmasını istiyorsanız, lütfen siparişinizi verirken adediyle birlikte not olarak belirtiniz.)

 

! ! ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME ! !

  • Uzun zamandır yurtdışından baklava siparişi için çok fazla talep ve soru gelmekteydi.
  • Bu taleplere ve sorulara kayıtsız kalmadık ve DHL Express ile görüşmelerimiz sonucu Express gönderi fiyatlarının daha uygun hale getirilmesini sağladık.
  • Daha kolay alışveriş edebilmeniz için web sitemize entegre ettiğimiz DHL Express seçenekleriyle artık "Dünyanın En Eski Baklavacısından Dünyanın Her Yerine Baklava Gönderiyoruz" sloganıyla siparişlerinizi almaya hazırız..
  • Taşıma süresi Gaziantep'ten en uzak mesafeye (Avrupa için 1-2 gün, Amerika için 2-3 gün, Asya ve Pasifik için 3-4 gün) 4 gün süreceğinden tek tip paket uygulaması yapmamız gerekiyordu. 
  • Siparişlerinizin sağlıklı ve sorunsuz ulaştırılması için lütfen sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizden emin olunuz.
  • SİPARİŞİNİZİN GÖNDERİLMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜLKENİN GÜMRÜK KONTROLLERİNDE YAŞANABİLECEK HERHANGİ BİR BEKLEME SÜRECİNDEN VE BU ESNADA ÜRÜNE GELEBİLECEK ZARARLARDAN MÜESSESEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.
  • 5 KG DEN SONRA DOĞABİLECEK GÜMRÜK MASRAFI ALICI TARAFINDAN ÖDENİR
Kullanım Şekli :

Fıstıklı Kuru Baklavanın raf ömrü 15 gündür. Paketiniz elinize ulaştığında ürünü daha uzun süre muhafaza etmek isterseniz, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

Fıstık Ezmesinin raf ömrü 1 aydır. Paketiniz elinize ulaştığında ürünü daha uzun süre muhafaza etmek isterseniz, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

Tuzlu Antep Fıstığının raf ömrü üzerinde belirtilmiştir.

İçindekiler :
Üretim Yeri : Gaziantep


Bu kategorideki diğer ürünler

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları Elmacıpazarı Güllüoğlu 'na aittir.